افزایش قد با طب سوزنی

افزایش قد با طب سوزنی

احتمالا با دیدن عنوان افزایش قد با طب سوزنی به فکر امکان پذیر بودن یا نبودن آن فرو رفته اید. بسیاری از افراد در سراسر جهان از قد خود راضی نبوده و به دنبال راهکار های افزایش قد هستند. استفاده از مکمل ها یکی از روش هایی است که در میان مردم شناخته شده و اکثرا از آن استفاده می کنند. اما افزایش قد با استفاده از طب سوزنی هنوز برای مردم عجیب و غیر قابل باور است. اگر شما هم در پی یافتن راهکارهای افزایش قد هستید تا انتها با ما همراه باشید.

طب سوزنی قد

افزایش قد با استفاده از روش طب سوزنی، یکی از راهکارهای جایگزین نسبتاً جدید برای افرادی است که به دنبال افزایش قد هستند. در این روش، بهترین متخصص طب سوزنی ا تحریک نقاط حساس و حیاتی بدن مانند کف پا، زانوها، لگن و ستون فقرات را با استفاده از سوزن های بسیار نازک تحریک می کنند.

هدف از این کار، تحریک جریان انرژی در بدن و فعال سازی هورمون های مسئول در رشد و نمو استخوان ها و رباط هاست. با تحریک این نقاط، فرایند رشد طبیعی بدن آسان تر شده و استخوان بندی و مفاصل تقویت می شوند که منجر به افزایش طول اندام ها و در نهایت افزایش قد می گردد. این روش معمولاً طی چندین جلسه و به صورت تدریجی انجام می شود تا اثربخشی بهتری داشته باشد.

البته دقت کنید که این روش همیشه باید توسط پزشک متخصص و با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی انجام شود تا از بروز عوارض احتمالی جلوگیری شود. در کل، طب سوزنی گزینه مناسبی برای افرادی است که به دنبال روش های طبیعی و غیرجراحی برای افزایش قد هستند.

آیا افزایش قد در طب سوزنی امکان پذیر؟

طب سوزنی یکی از روش های سنتی چینی است که بیماری های مختلفی را درمان می کند. این روش در سراسر جهان شناخته شده و بسیاری از پزشکان اروپایی نیز از این روش برای درمان بیماران خود استفاده می کنند. امروزه افزایش قد یکی از کاربردهای طب سوزنی است که مورد استفاده افراد مختلف قرار می گیرد. در این روش پزشک متخصص با استفاده از سوزن های مخصوص، نقاط خاصی از بدن را تحریک کرده و عملکرد اندام ها را افزایش می دهد.

همین موضوع سبب افزایش قد خواهد شد. یکی از مزیت های این روش هزینه به صرفه و تاثیرگذاری بالای آن است. بسیاری از افراد با استفاده از این روش به قد مطلوب رسیده و رضایت خود را از انجام این کار اعلام کرده اند. اما نکته ای که باید به آن دقت شود سن افراد است. اگر از سن بلوغ عبور کرده باشید، روش های افزایش قد بر روی شما امکان پذیر نیست. پس تا زمانی می توانید برای افزایش قد خود اقدام کنید که رشد استخوان ها ادامه داشته باشد.

در صورتی که افزایش قد با طب سوزنی به این صورت است که سوزن های نازک در نقاطی از بدن وارد می شود و موجب تحریک هورمون ها و مفاصل شده و در نتیجه هورمون رشد ترشح می شود. ترشح هورمون رشد بر تجمع غضروف میان استخوان ها تاثیر گذار بوده و منجر به افزایش قد می گردد.

در طب سوزنی علاوه بر افزایش قد در بسیاری از موارد مانند درمان کبد چرب با طب سوزنی، افزایش قدرت باروری و… از طب سوزنی استفاده می شود.

افزایش قد با طب سوزنی

عوامل موثر در افزایش قد با طب سوزنی

افزایش قد با طب سوزنی به چند عامل بستگی دارد. مهمترین آنها زمان شروع درمان است. هرچقدر زودتر در سنین پایین درمان آغاز شود، میزان افزایش قد بیشتر خواهد بود. به طور مثال زیر سن بلوغ می توان تا ۱۰ سانتی متر، در اوایل بلوغ تا ۵ سانتی متر و در اواخر بلوغ تا ۳ سانتی متر افزایش قد داشت.

عامل مهم دیگر ژنتیک و قد والدین است که تا حدودی تعیین کننده محدوده افزایش قد می باشد. همچنین نوع مزاج و طبع فرد نیز تأثیرگذار است، به طوری که افراد با مزاج های سرد مانند سوداوی و بلغمی پتانسیل بیشتری برای افزایش قد دارند.

البته همواره توصیه می شود طب سوزنی تحت نظر پزشک متخصص انجام شود تا از بروز عوارض احتمالی جلوگیری به عمل آید. استفاده از سوزن های یکبار مصرف نیز خطرات احتمالی را کاهش می دهد. در کل طب سوزنی اصولی می تواند علاوه بر افزایش قد، تعادل سیستم های بدن را نیز برقرار کند.

نقاط طب سوزنی برای افزایش قد

یکی از مهمترین نقاط، طب سوزنی برای افزایش قد، کف پاست. نقاط متعددی در طول کف پا از پاشنه تا نوک انگشتان پا وجود دارد که با تحریک آنها روند رشد و نمو استخوان ها و مفاصل آسان تر می شود. ناحیه دیگری که تحریک آن برای افزایش قد مناسب است، زانوها و اطراف آن است. تحریک نقاط خاص در این منطقه با افزایش ترشح هورمون رشد، به رشد طولی استخوان های پا کمک زیادی می کند. همچنین نواحی کمر، شانه ها و گردن نیز می توانند به افزایش قد کمک کنند. چرا که تحریک این نقاط با ایجاد هماهنگی و تعادل در جریان انرژی بدن، فرایند رشد طبیعی را تسریع بخشیده و موجب افزایش قد می شود.

افزایش قد با طب سوزنی تا چند سالگی؟

زمانی که شما طب سوزنی را برای افزایش قد خود انتخاب می کنید و در مورد میزان تاثیر گذاری آن کنجکاو هستید باید به سن خود دقت کنید. سن شما تاثیر مستقیم بر میزان تاثیر گذاری افزایش قد با طب سوزنی دارد. افرادی که زیر سن بلوغ هستند و برای افزایش قد به پزشک متخصص طب سوزنی مراجعه می کنند، صد در صد شانس مشاهده نتیجه را دارند.

دختران زیر 12 سال و پسران زیر 14 سال نیز شانس بالایی دارند. اگر دختران زیر 18 و پسران زیر 20 برای افزایش خود اقدام کنند، شانس آن ها به نسبت کمتر از گروه قبلی خواهد بود اما همچنان امکان مشاهده نتیجه وجود دارد. دختران 18 تا 20 و پسران 20 تا 23 شانس کمی برای افزایش قد خواهند داشت و در نهایت دختران 20 تا 24 و پسران 23 تا 25 شانس بسیار کمتری نسبت به گروهی قبلی دارند و نباید انتظار مشاهده نتیجه زیادی را داشته باشند. پس اگر قصد افزایش قد با طب سوزنی را دارید، سریع تر اقدام نموده تا تاثیر گذاری بالای طب سوزنی را بر افزایش قد خود مشاهده کنید.

افزایش قد با کاشت نخ

افزایش قد و هورمون رشد با کاشت نخ و طب سوزنی یک روش بسیار بی خطر و کم عارضه و همچنین هزینه خیلی کمتر حداقل یک دهم نسبت به دارو های افزایش قد یا جراحی افزایش قد می باشد. طب سوزنی می تواند ترشح هورمون رشد را افزایش دهد البته افزایش قد درصورتی جواب میده و باغث رشد میشه که صفحات رشد بسته نشده باشد.

بیشتر بخوانید: مراقبت های طب سوزنی

عوارض طب سوزنی

همانطور که گفتیم طب سوزنی باید توسط متخصص و در محیطی کاملا بهداشتی انجام شود تا از ایجاد عوارض و درد و خونریزی جلوگیری شود. برخی از افراد بدون توجه به این مسئله و با مراجعه به مراکز نامعتبر اقدام به درمان می کنند و در نهایت عوارض آن را مشاهده می کنند.

در صورتی که اگر طب سوزنی به دست پزشک متخصص انجام شود، به دلیل استفاده از سوزن های استریل شده و یکبار مصرف و مهارت کافی پزشک در چگونگی استفاده از سوزن ها، هیچگونه عوارضی مشاهده نمی شود و دوره درمان بدون درد و خون ریزی طی می گردد.

پس حتما به این نکته توجه لازم را داشته باشید و برای درمان با طب سوزنی به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

بهترین دکتر طب سوزنی برای افزایش قد

انتخاب بهترین دکتر طب سوزنی برای افزایش قد بسیار اهمیت دارد. طب سوزنی علمی است که توسط افراد متخصص کسب شده و با توجه به نکات بسیاری انجام می شود. برای مثال نقاطی که سوزن در آن فرو می رود باید با تشخیص متخصص طب سوزنی اصفهان انجام شود. همچنین میزان وارد شدن سوزن در نقاط مختلف بدن نیز اهمیت بالایی دارد.

پس این کار به دست هر فرد قابل انجام نیست و حتما باید به پزشک متخصص مراجعه شود. علاوه براین انتخاب پزشک مجرب، عدم عفونت و کبودی بدن را به دنبال دارد. یک پزشک مجرب و متخصص از سوزن های یک بار مصرف استفاده می کند تا علاوه بر تضمین سلامت بیمار، نتایج مورد نظر در مدت مشخص مشاهده شود.

دکتر علی اعتمادی متخصص طب سوزنی و فارغ التحصیل از دانشگاه چین، پس از کسب مهارت و تجربه با رعایت تمامی نکات بهداشتی، افزایش قد با طب سوزنی را بدون هیچگونه عوارض مانند درد، خونریزی، عفونت و… برای افرادی که قصد دارند قد بلندتری داشته باشند، انجام می دهد. برای دریافت مشاوره و رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

روزهای نوبت دهی شنبه الی چهارشنبه عصر
بجز یک شنبه ها

سوالات متداول

قیمت طب سوزنی برای افزایش قد چقدره؟

هر جلسه افزایش قد با طب سوزنی با توجه به شرایط فرد متغیر است.

چه تعداد جلسه برای مشاهده نتیجه افزایش قد با طب سوزنی مورد نیاز می باشد؟

تعداد جلسات به عوامل بسیاری مانند سن فرد بستگی دارد. با دریافت مشاوره و بررسی وضعیت فرد می توان تعداد جلسات مورد نیاز را مشخص کرد.

عوارض افزایش قد با طب سوزنی چیست؟

اگر افزایش قد با طب سوزنی به دست پزشک مجرب و متخصص انجام شود، هیچگونه عوارضی به دنبال ندارد.

6 دیدگاه دربارهٔ «افزایش قد با طب سوزنی»

  1. سلام بهترین طب سوزنی در مشهد رو میشناسید اگه می شناسی لطفاً بهم معرفی کنید ممنون

  2. سلام…ما که در تهران هستیم برای ویزیت و شروع درمان افزایش قد با نخ چه باید بکنیم…من به تشخیص دکتر متخصص غدد فرزندانم باید از هورمون رشد استفاده کنند…

    1. متخصص طب سوزنی

      سلام بله متخصص غدد کمکتون میکنه میتونید به متخصص طب سوزنی تهران مراجعه کنید اما برای بازدهی روش خاص خودش رو داره با شماره مطب تماس بگیرید راهنماییتون میکنن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نوبت