طب سوزنی اصفهان

بهترین راه درمان کبد چرب با طب سوزنی

یافتن بهترین دکتر درمان کبد چرب در اصفهان یکی از دغدغه افرادی است که به این بیماری دچار شده اند. متاسفانه روز به روز افراد بیشتری از کبد چرب رنج می برند و دلیل آن سبک زندگی نا سالم است. البته بیماری هایی مانند دیابت نوع 1و2 نیز می تواند زمینه ساز کبد چرب باشد که برای درمان آن علاوه بر یافتن روش موثر درمان، انتخاب پزشک متخصص و مجرب نیز اهمیت بالایی دارد. در ادامه روش های موثر درمان به همراه پزشک متخصص معرفی می شوند. پس تا انتها ما را همراهی کنید.

 

روش های درمان کبد چرب

کبد چرب یک بیماری است که در اثر تجمع چربی در بافت کبد به وجود می آید. در حالت عادی کبد، چربی ها را تجزیه می کند اما اگر وجود این چربی ها در کبد بیشتر از حالت معمول باشد، کبد نمی تواند به درستی چربی های موجود را تجزیه نماید. همین موضوع سبب می شود چربی های انباشته شده در بافت کبد، به تری گلیسیرید تبدیل شده و باعث التهاب کبد و آسیب به سلول های آن شود. در این شرایط فرد به کبد چرب مبتلا شده است.

کبد چرب را می توان از طریق آزمایش خون، نمونه برداری از کبد، تصویر برداری از کبد به وسیله سی تی اسکن، ام آر آی و … تشخیص داد. پس از تشخیص بیماری باید سریعا برای درمان اقدام کنید.

روش های بسیاری مانند تغذیه سالم، کاهش وزن، مصرف مداوم میوه و سبزیجات، عدم استفاده از کربوهیدرات های بد، مراجعه به متخصص گوارش، مراجعه به متخصص طب سوزنی و… برای درمان کبد چرب وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید به راحتی چربی کبد را کنترل کرده و آن را از بین ببرید.

بهترین راه درمان کبد چرب

در حال حاضر برای درمان کبد چرب داروی خاصی ارائه نشده اما روش های طبی و سنتی بسیاری وجود دارد که بر درمان کبد چرب موثر بوده و به عنوان بهترین راه درمان کبد چرب شناخته می شوند. درمان کبد چرب با طب سوزنی یکی از روش های رایج و بسیار موثر است که در سراسر دنیا از آن استفاده می شود. طب سوزنی یک روش طبیعی است که بدون هیچ گونه عارضه ای کبد چرب را درمان می کند.

طب سوزنی نه تنها در آسیا بلکه در اروپا و آمریکا طرفداران بسیاری دارد و مورد تایید پزشکان متخصص است. طی درمان بیماری با طب سوزنی هیچگونه داروی شیمیایی مصرف نمی شود که همین موضوع سبب شده افراد مختلف برای درمان بیماری خود از طب سوزنی استفاده کنند. به طور کلی کبد چرب بیماری های مختلفی را درمان می کند. درمان کیست تخمدان با طب سوزنی، درمان ناباروری، افزایش قد و… همگی با طب سوزنی قابل انجام هستند.

البته باید در کنار درمان کبد چرب با طب سوزنی، تغذیه مناسب داشته باشید و همیشه از سبزیجات در کنار غذا استفاده کنید تا با گذشت زمان به بهبود بدون بازگشت بیماری و کاهش چربی کبد کمک کنید.

 

چگونگی درمان کبد چرب با طب سوزنی

طب سوزنی با استفاده از سوزن های مخصوص به درمان انواع بیماری اقدام می کند. این روش بر گرفته از طب سنتی چینی است که قدمت آن به 2 هزار سال پیش برمی گردد. فلسفه طب چینی معتقد است در بدن انسان جریانی از انرژی نامرئی به نام چی وجود دارد که به طور طبیعی این مسیر در بدن انسان در حالت تعادل قرار دارد. در صورتی که اختلالی در این مسیر پیش آید، انسان به بیماری و درد مبتلا می شود.

حالا برای درمان این درد باید با استفاده از سوزن های مخصوص تعادل را دوباره به مسیر انرژی چی بازگردانیم. به این صورت که این سوزن ها در نقاط مشخصی بر روی پوست بیمار وارد شده و اندام‌ ها، بافت ‌ها، غدد و کارکرد های مختلف بدن را تحت تأثیر قرار می دهند و در نهایت بیماری را درمان می کنند.

 

مراحل درمان کبد چرب با طب سوزنی

اولین قدم برای درمان کبد چرب با طب سوزنی، یافتن بهترین دکتر درمان کبد چرب است. در حال حاضر به دلیل رواج این روش افراد بسیاری مدعی درمان با طب سوزنی هستند که هیچگونه علم و تخصصی در این حوزه ندارند و نهایتا علاوه بر درمان نشدن بیماری، عوارضی مانند عفونت و سرخی پوست نمایان می شود. پس قبل از اقدام به درمان کبد چرب با طب سوزنی، یک مرکز معتبر و پزشک متخصص را انتخاب کرده و سپس برای درمان مراجعه کنید.

پس از مراجعه به متخصص طب سوزنی اصفهان، اطلاعات شخصی و سوابق بیماری شما بررسی می شود و با توجه به شدت بیماری، تعداد جلسات لازم برای درمان و مشاهده بهبودی مشخص می شود.

نقاطی که باید سوزن های مخصوص طب سوزنی در پوست وارد شود، توسط پزشک متخصص مشخص می شود و هیچ فردی به جز پزشک نمی تواند در این موضوع نظر بدهد. حتی میزان ورود سوزن به نقاط مختلف بدن اهمیت بالایی دارد. به همین دلیل انجام طب سوزنی به دست متخصص طب سوزنی بسیار با اهمیت است و باید به آن توجه ویژه ای شود.

در نهایت با ورود سوزن های مخصوص بر روی پوست، مقاومت به انسولین و سطح آنتی اکسیدانت کبد افزایش می یابد و با تاثیر بر روی متابولیسم چربی ها، منجر به درمان کبد چرب می گردد.

پس از گذشت مدت زمان معین پزشک سوزن ها را از بدن خارج می کند. بهتر است به این نکته اشاره کنم که ورود و خروج سوزن های طب سوزنی، هیچگونه دردی برای بیمار نداشته و بدون هیچگونه عوارضی مانند عفونت و جای زخم درمان انجام می شود.

در آخر باید در طی دوره درمان و پس از آن تغذیه سالم را پیش بگیرید، از مصرف بیش از اندازه کربوهیدرات ها پرهیز کنید و از سبزیجات بسیار استفاده کنید تا از ابتلای دوباره به کبد چرب جلوگیری شده و سلامت خود را بدست آورید.

 

دکتر طب سوزنی در اصفهان

در طی مقاله به انتخاب پزشک متخصص تاکید زیادی داشتیم که این موضوع میزان اهمیت آن را نشان می دهد. در همین راستا تصمیم داریم به شما دکتر علی اعتمادی، متخصص طب سوزنی را معرفی کنیم. دکتر اعتمادی متخصص طب چین هستند که در دانشگاه چین به تحصیل طب سوزنی پرداخته اند و اکنون به عنوان یک متخصص مجرب در اصفهان در حال فعالیت می باشند.

ایشان با استفاده از طب سوزنی انواع بیماری ها از جمله کبد چرب را درمان می کنند. شما میتوانید برای دریافت نوبت و مراجعه حضوری با شماره 03132240920 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول:

تعداد جلسات لازم برای درمان کبد چرب با طب سوزنی چقدر است؟

جلسات طب سوزنی با توجه به میزان شدت بیماری برای هر فرد متغییر است و توسط پزشک متخصص پس از انجام معاینه مشخص می شود.

 

هزینه طب سوزنی برای درمان کبد چرب چقدر است؟

به طور کلی هزینه طب سوزنی نسبت به روش های دیگر مقرون به صرفه است اما برای مشخص شدن هزینه دقیق درمان باید عوامل مختلفی مانند تعداد جلسات درمانی، تجهیزات مورد استفاده در درمان بیماری، تعداد سوزن های مصرف شده و … مورد بررسی قرار گیرد.

 

درمان با طب سوزنی تا چه مدت ماندگار است؟

میزان ماندگاری درمان کبد چرب با طب سوزنی، به نحوه عملکرد بیماری پس از درمان بستگی دارد و برای هر فرد یکسان نمی باشد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نوبت